Klimatizace

V rámci naší nabídky klimatizací dodáváme zejména následující značky. Avšak na vyžádání jsme Vám schopni dodat na klíč jakoukoliv Vámi požadovanou klimatizaci Vámi zvolené značky.

Dodávané značky klimatizací

 • Daikin
 • Toshiba
 • Sinclair
 • LG

Realizace provádíme zejména v regionu následujících měst Moravskoslezského kraje:
Frýdek-Místek - Havířov - Karviná - Nový Jičín - Opava - Ostrava.

 

Klimatizace Daikin

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin, to jsou stylové vnitřní jednotky, široká nabídka modelů a regulátorů pro každou místnost. Představují komfortní, energeticky účinná řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Bytové klimatizace Daikin

Posláním společnosti Daikin je poskytovat nejmodernější technologie pro klimatizaci a komfort. Odborníci z naší firmy Vám sdělí více o speciálních funkcích zabudovaných do modelů Daikin.

 • Technologie řízení invertorem
  Technologie řízení invertorem v klimatizačních jednotkách slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. Ve srovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort a snižuje spotřebu energie o 30 %.
 • Výkonnost tepelného čerpadla
  Daikin nabízí produktové řady tepelných čerpadel pro extrémně vysoké i extrémně nízké venkovní teploty, s nimiž se můžete vždy těšit z dokonalého klimatu uvnitř.  
 • Zvlhčování a odvlhčování
  Technologie Daikin reguluje vlhkost při jakékoli teplotě bez potřeby dodatečného zásobníku vody a tím poskytuje nejvyšší pohodlí a komfort.
 • Tichý provoz
  Vnitřní jednotky Daikin s velmi tichým provozem poskytují dokonalý komfort.

 

Klimatizace Toshiba

Bytové klimatizace Toshiba

Klimatizace přináší obrovské výhody pro vaši domácnost. Velmi příjemně se cítíme tam, kde nás obklopuje čerstvý vzduch a optimální teplota. Právě tento příjemný pocit a pohodu přinášejí do Vašeho domova klimatizační jednotky TOSHIBA. Jsou úsporným a účinným řešením, které nejen výrazně zvyšuje kvalitu vašeho života, ale navíc je šetrné k životnímu prostředí.

 • Vyšší komfort a produktivita
  Víte, že již při teplotě místnosti nad 24 °C výrazně klesá produktivita práce, a s teplotou 33 °C dokonce klesá na méně než 50 %? A že příliš vysoká vlhkost vzduchu snižuje schopnost vaší koncentrace? Klimatizace a odvlhčování jednoznačně přinášejí a prohlubují příjemné pocity.
 • Naprosté pohodlí
  Specialitou a předností zařízení Toshiba je extrémně tichý provoz, takže přes den ani během spánku nebudete rušeni.
 • Nejvyšší účinnost
  O kvalitě zařízení vypovídají provozní parametry při částečném zatížení, tedy režimu, v němž klimatizační zařízení pracuje nejčastěji. Jednotky nejen chladí, ale také topí, a všechny dosahují vysokých energetických tříd A, ale častěji až A+++! A v tom spočívá pravá síla technologie Toshiba.

Komerční klimatizace Toshiba

Optimální pracovní prostředí značně zvyšuje pracovní výkonnost, ale také celý hospodářský výsledek vaší společnosti. Moderní klimatizace poskytují v rámci komplexního řešení mnoho výhod: Neslouží již jen pro chlazení, ale umožňují také topení, odvlhčování, filtraci vzduchu nebo ohřev vody.

 

Klimatizace Sinclair

Bytové klimatizace Sinclair

Nástěnné klimatizace SINCLAIR jsou nejoblíbenějším řešením pro chlazení domů i bytů. Toto zařízení se skládá vždy z jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky. V naší nabídce naleznete jak základní modely, které díky nízké ceně ušetří vaši peněženku, tak zařízení s pokročilými funkcemi (včetně ovládání pomocí WiFi), která uspokojí požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Možnost výběru z několika designových řad nástěnných klimatizací zajistí, že se výrobek stane nejen užitečným pomocníkem v boji s horkým počasím, ale také stylovým doplňkem vašeho domova.

 

Klimatizace LG

Získejte kontrolu nad teplotou prostoru, ve kterém pobýváte. Dopřejte správnou provozní teplotu také serverům a další počítačové technice ve vaší firmě. Klimatizační jednotky z nabídky LG vám pomohou nejen v létě (chlazení), ale i v zimě (vytápění).

Bytové klimatizace LG

Udržujte celoročně příjemnou pokojovou teplotu pomocí klimatizace pro obytné budovy. Kolekce klimatizací LG je navržena pro efektivní chlazení malých místností. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto.

Klimatizační jednotky pro obytné budovy od značky LG nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty. Řada ARTCOOL Gallery přináší designovou revoluci – klimatizační jednotka už není jen nenápadná krabice na zdi, ale doslova umělecké dílo. Chytré spojení špičkové technologie a umění vás mile překvapí.  Funkce čištění vzduchu: Klimatizace obytných budov LG mohou obsahovat plazmový filtr, trojitý filtr, antialergický filtr nebo jejich kombinace. Díky této výbavě umějí z ovzduší odstraňovat řadu pevných i plynných nečistot, jako jsou prach, bakterie nebo alergeny. Pomáhají tak předcházet řadě onemocnění.

Rychlá a jednoduchá instalace: Unikátní podpěrná svorka a rozšířený prostor pro potrubí usnadňuji instalaci klimatizační jednotky. Do útrob jednotky je možné proniknout i bez její demontáže, a to díky odklopnému spodnímu krytu. Instalaci tak zvládne i jediná osoba.

Antikorozní technologie Gold Fin: Venkovní jednotky jsou standardně opatřovány antikorozním povlakem na bázi zlata. Toto opatření výrazně prodlužuje životnost přístroje.

Komerční klimatizace LG

Představujeme vám komerční klimatizace. Vyberte si své klimatizační řešení pro komerční využití – od rezidenčních aplikací po kompletní řízení vnitřního klimatu budov. LG nabízí celou řadu inovativních produktů pro vytápění, ventilaci a úpravu vzduchu.

Vyberte si z řady typů komerčních klimatizací:

 • Řada výrobků Multi-V představuje úsporné klimatizační jednotky, které využívají technologii proměnného toku chladiva – VRF (variable refrigerant flow).
 • Klimatizace vzduch–vzduch využívají jako médium pro tepelnou výměnu venkovní vzduch a dají se použít jak pro venkovní, tak pro vnitřní aplikace. Klimatizace voda–vzduch pak jako médium pro tepelnou výměnu používají vodu a jsou určeny převážně pro provoz uvnitř.
 • K dispozici je i řada dalších typů klimatizací, systémových ovladačů a příslušenství, takže si svou komerční klimatizaci LG vybere i ten nejnáročnější zájemce.


Klimatizace


Položky označené * je nutné vyplnit.