Daikin Nexura

Daikin Nexura - to nejlepší z obou světů

VYTÁPĚNÍ & CHLAZENÍ

Tichá a diskrétní jednotka Nexura Vám nabízí nejlepší řešení pro vytápění a chlazení. Samozřejmě využívá jedinečnou technologii tepelného čerpadla, ale její nejlepší funkce je skrytá – přední panel sálá teplo stejně jako klasický radiátor.

ELEGANTNÍ DESIGN PRO MODERNÍ INTERIÉRY

Nový vzhled parapetní jednotky Nexura je funkční, nicméně stylový. Hladký design snadno zapadne do všech moderních interiérů. Díky výkonnému a velmi tichému provozu dosáhne té správné teploty, která je pro vás v danou chvíli vhodná. Díky útulnému pocitu z panelu sálajícího teplo, si budete přát, aby zima trvala věčně.

VYTÁPĚNÍ ZAPNUTO

Vytápění zapnutoPro dosažení ještě většího komfortu za chladných dnů,  se přední hliníkový panel Nexury dokáže rozehřát, stejně jako klasický radiátor. A výsledek?  Komfortní pocit teplého vzduchu, který vás ihned obklopí. Jediné co pro aktivaci této unikátní funkce musíte udělat, je stisknout „sálavé“ tlačítko na vašem dálkovém ovladači. Ano, je to opravdu tak jednoduché. Zkombinujte tuto funkci se sníženou hladinou hlučnosti a sníženými otáčkami a bude to vše, co doma potřebujete, abyste si vytvořili útulnou a relaxační atmosféru.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Nexura vytváří optimální vnitřní klima po celý rok a to především díky spojení účinnosti tepelného čerpadla s tradičním systémem vytápění - sálavý panel, který vyzařuje teplo jako klasický radiátor až do teploty 22°C. Tato jednotka má velmi nízký průtok vzduchu a ultra tichý provoz, díky kterému vytváří dokonale klidnou atmosféru.  

Energetická účinnostENERGETICKÁ ÚČINNOST

V režimu vytápění využívá jednotka Nexura obnovitelný zdroj energie: vzduch. Díky tomu je energeticky účinnější než systémy využívající fosilní paliva. Jednotka dosahuje koeficientu energetické výkonnosti (COP) 4. To znamená, že tento systém vyrábí maximálně 4 kilowatty topné a chladicí kapacity na každý 1 kilowatt využité elektřiny, díky čemuž jeho účinnost stoupne na 400%!

INSTALACE

Nexura, ať již vestavěná, přimontovaná na stěnu nebo postavená na stojanu, je diskrétní a bez problémů se hodí do všech vašich interiérů.

INVERTOROVÁ TECHNOLOGIE

Invertorová technologie vyvinutá společností Daikin je skutečnou inovací v oblasti klimatizačních zařízení. Princip je jednoduchý: invertory využívají jen tolik energie, aby pokryly aktuální spotřebu. Ne více, ne méně. Protože invertor sleduje a upravuje teplotu okolního prostředí kdykoli je to potřeba, je spotřeba energie o 30 % nižší oproti tradičnímu systému se zapínáním a vypínáním!

Obecná specifikace

  • Hliníková část čelního panelu vnitřní jednotky Nexura dokáže ohřívat stejně jako tradiční radiátor, čímž v chladných dnech přidává na komfortu.
  • Tichá a diskrétní jednotka Nexura vám nabízí to nejlepší ve vytápění a chlazení, pohodě a designu.
  • Vnitřní jednotka distribuuje vzduch velmi tichým způsobem. Hladina hluku dosahuje sotva 22 dB(A) při chlazení a 19 dB(A) v režimu sálavého tepla. Pro porovnání, hladina hluku v tiché místnosti dosahuje v průměru 40 dB(A).
  • Komfortní vertikální automatické natáčení zajišťuje bezprůvanový provoz a předchází možnosti znečištění stropu.
  • Online ovladač (volitelný): ovládejte vaši vnitřní jednotku z jakéhokoliv místa pomocí aplikace přes vaši místní síť nebo Internet.
  • Lze nainstalovat proti stěně nebo zapustit.
  • Díky své malé výšce se dobře vejde i pod okno.
  • Týdenní časovač může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.