Daikin Sensira

Klimatizace řady Daikin Sensira R–32 dosahuje účinnosti A++ a je šetrná k životnímu prostředí. Disponuje navíc vylepšeným kompresorem, díky němuž je spolehlivá, úsporná a velmi tichá.

Proč zvolit klimatizační jednotku Daikin Sensira?

Účinnost až A++

Klimatizace řady Sensira R-32 dosahuje účinnosti A++, díky čemuž snížíte spotřebu energie. V porovnání s výrobky plněnými chladivem R–410A snižuje klimatizace s R-32 dopad na životní prostředí o 68 %

Spolehlivost

Pro zajištění bezproblémového provozu přichází řada Sensira R-32 s vylepšenými funkcemi. Vylepšený kyvný kompresor používá měničovou technologii a malé kapacitní kroky k seřízení výkonu jednotky. Díky tomu splňuje všechny energetické nároky. V porovnání s rotačním kompresorem poskytuje větší úsporu energie, nižší riziko poruchy jednotky a tišší chod bez vibrací. Před opuštěním továrny podstupují navíc klimatizace Sensira R–32 nejobsáhlejší testování.

Komfort

Dokonalý komfort
Stylový plochý čelní panel splyne s každým interiérem a snadno se čistí. Rovnoměrné rozložení vzduchu a teploty v celé místnosti zajišťuje u těchto nástěnných jednotek svislé automatické kývání, které pohybuje výstupními žaluziemi nahoru a dolů. Díky režimu turbo lze místnost rychle vyhřát či vychladit.

Nízká hlučnost
Nová Sensira snížila tlak zvuku na 21 dBA. Díky tomu je tak tichá, že nebude rušit ani váš klidný spánek.

Snadné ovládání

Jednotku Sensira můžete spravovat prostřednictvím svého chytrého telefonu. Jednoduše se připojte k Wi-Fi a stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller. Díky tomu budete mít klima ve své domácnosti neustále pod kontrolou.


Daikin Sensira


Položky označené * je nutné vyplnit.