Daikin Ururu Sarara

Oceňované řešení Ururu Sarara nabízí nejvyšší úroveň komfortu s extrémně nízkou zátěží životního prostředí a nízkou spotřebou energie.

Výhody Daikin Ururu Sarara

 • DESIGN S ŘADOU OCENĚNÍ
  Vítěz prestižního designového ocenění reddot 2013 v kategorii klimatizací.
 • ČERSTVÝ VZDUCH PO CELÝ ROK
  Větrání a čištění řízené inteligentním senzorem pohybu pro dokonalý vzduch když jej potřebujete, tam kde jej potřebujete.
 • ENERGETICKÁ ÚČINNOST
  Nejvyšší energetická účinnost.  Energetický štítek A+++. Díky pokročilým úsporným technologiím.
 • INTELIGENTNÍ REGULACE VLHKOSTI
  Brání vysychání v zimě a odvlhčuje v létě.
 • UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ OVLÁDÁNÍ
  Zařízení lze ovládat bezdrátovým dálkovým ovládáním, prostřednictvím aplikace nebo pomocí systému automatizace domácnosti.

5 technologií úpravy vzduchu

 1. Vytápění a chlazení
  Ururu Sarara dokáže vytápět i ochlazovat jakoukoli místnost rychle a účinně a tvoří nedocenitelnou součást vaší domácnosti po celý rok.
 2. Zvlhčování Ururu
  Vzduch, který nás obklopuje, obsahuje určité množství vlhkosti. Je-li vzduch příliš suchý, máte v místnosti pocit chladu a krom toho vám hrozí bolest v krku a vysušení pokožky. Inteligentní systém zvlhčování Ururu Sarara nasává do místnosti vhodné množství vlhkosti zvenčí.
 3. Odvlhčování Sarara
  V létě se vlhkost vzduchu zvyšuje, takže v místnostech máte pocit horka a stísněnosti. S konvenčními systémy byste museli místnost ochladit, přičemž byste spotřebovali velké množství elektrické energie. Inteligentní systém odvlhčování Ururu Sarara automaticky a účinně přenáší nadbytečnou vlhkost mimo místnost a udržuje stálou teplotu.
 4. Větrání
  Na rozdíl od běžné klimatizace přivádí jednotka Ururu Sarara do místnosti čerstvý klimatizovaný vzduch. Díky svému vysokému větracímu výkonu dokáže za méně než dvě hodiny vyplnit čerstvým vzduchem místnost o výměře více než 26 m2 .
 5. Čištění vzduchu
  Jednotka Ururu Sarara čistí přiváděný vzduch průchodem přes prachový a pylový filtr a poté fotokatalytický vzduchový filtr eliminuje jakékoliv zápachy, například cigaretový kouř a pachy pocházející z vaření.Nakonec je vzduch ještě dále upraven pomocí funkce Flash Streamer: rozloží jakékoliv možné zbytky škodlivých chemických látek, virů a plísní.
  Ururu Sarara Streamer
  1. Předfiltr zachycuje prach
  2. Flash Streamer generuje proud vysokorychlostních elektronů se silným oxidačním účinkem
  3. Deodorizační filtr absorbuje a rozkládá pachy před tím, než se vzduch vrátí do místnosti

Trojité prostorové inteligentní čidlo pohybu

Společnost Daikin vyvinula pro jednotku Ururu Sarara inteligentní čidlo pohybu. Jedná se o detektor pohybu, který pozná, když jste v místnosti. Když v ní nejste, ztlumí výkon, případně jednotku vypne. Pozná také, kde v místnosti se nacházíte a směruje proud vzduchu pryč od vás. Jedná se o velmi chytrý způsob regulace teploty v místnosti bez narušení její atmosféry.

Inteligentní čidlo pohybu

Automatické čištění filtru

Klimatizační jednotky čistí vzduch při průchodu jednotkou pomocí filtrů. Čím více částic se ve filtru nashromáždí, tím nižší je jeho účinnost. S nejmodernější samočisticí technologií jednotky Ururu Sarara se tento problém stává minulostí. Získáváte stálý průtok vzduchu při spotřebě energie nižší o 25 %.

Ovládání chytrým telefonemVždy pod kontrolou

Jednotka Ururu Sarara je vybavena praktickým dálkovým ovládáním, které přehledným způsobem poskytuje všechny potřebné informace a díky osvětleným tlačítkům je lze použít i ve tmě. Teplotu ovšem můžete nastavit aniž byste vstoupili do místnosti prostřednictvím chytrého telefonu se systémem iOS nebo Android nebo pomocí systému automatizace domácnosti.