Dotace na čerpadla Daikin

Získejte tepelné čerpadlo nyní výhodně

Kotlíková dotace se netýká pouze podpory na výměnu kotlů na uhlí za kotle nové,ale můžete ji využít i na pořízení efektivnějšího a ekologicky šetrnějšího zdroje - tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou zapsána v seznamu registrovaných výrobků pro využití v rámci dotací. Zjistěte společně s námi proč je výhodnější a pohodlnější změnit vytápění Vašeho domu kotlem na vytápění s tepelným čerpadlem.

Proč tepelné čerpadlo

 • VYTÁPĚNÍ TEPELNÝM ČERPADLEM JE POHODLNÉ
  Tepelné čerpadlo stačí před zimou zapnout a vytápí pohodlně Váš dům. Měří si aktuální venkovní teplotu a tomu přizpůsobuje výkon předávány dovnitř do objektu. V případě jakékoliv změny režimu stačí změnit nastavení na ovladači. Jedete na dovolenou? Stačí nastavit plán dovolená a vrátíte se do krásně vytopeného domku. Chcete zvýšit teplotu teplé vody? Stačí velice jednoduše zvýšit teplotu v zásobníku.
 • TEPLÁ VODA KDYKOLIV K DISPOZICI
  Součástí tepelného čerpadla je i funkce ohřevu teplé vody. Může být nahřívána v zásobníku vedle jednotky, nebo si můžete zvolit vnitřní jednotku, která už zásobník obsahuje a tím šetříte místo v technické místnosti. Navíc ohřev TUV pomocí tepelného čerpadla je mnohem ekonomičtější a také ekologičtější než ohřev elektrický.
 • ODPADÁ MNOHO MANUÁLNÍ PRÁCE
  Odpadne Vám spousta manuální práce, jako například:  skládání uhlí, přikládání do kotle, čištění kotle a spalinových cest, úklid zaprášených a znečištěných prostor, vynášení popela.
 • NIŽŠÍ NÁKLADY NA ELEKTŘINU
  Snížíte náklady na elektřinu, díky výhodným tarifům (22 hodin denně levný proud). Jinými slovy provoz veškerých vašich elektro spotřebičů Vás stojí méně. NOVÁ MÍSTNOST V RD Jelikož nebudete potřebovat místnost na skládání uhlí, můžete ji zrekonstruovat a využít ji k jinému účelu. Co třeba vinotéka? Nebo sauna?
 • ČISTŠÍ PŘÍRODA
  Používáním obnovitelných zdrojů energie šetříte významně životní prostředí. Nezatěžujete ovzduší prachem, emisemi CO2, apod.
 • ZVYŠUJE SE HODNOTA NEMOVITOSTI
  Domy s ekologickým, ekonomickým a automatickým zdrojem tepla jsou na vyšší cenové úrovni. Při prodeji či pronájmu domu se musí přikládat štítek energetické náročnosti budovy a díky tepelnému čerpadlu se celý objekt dostane do vyšší kategorie.
 • NIŽŠÍ NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ
  Dále ušetříte za povinné revize kotle a komína. A nezapomeňte na úsporu pohonu podavačů paliva, ventilátorů apod. (až 4000 Kč/rok).