Tepelná čerpadla LG

Tepelná čerpadla LG Therma V

Výrobky řady LG THERMA V byly navrženy s ohledem na potřeby při rekonstrukcích (zrušení nebo výměna kotle) i výstavbách nových domů. Tyto výrobky lze dokonale přizpůsobit jak rodinným, tak bytovým domům. Navíc tento systém tepelného čerpadla vzduch-voda vytváří řešení, které je, využíváním dvou obnovitelných zdrojů energie, vzduchu a slunce, řešením šetrným k životnímu prostředí. V neposlední řadě tento systém, který vykazuje koeficient účinnosti (COP) až 4,5, je řešením hospodárným a jedním z nejvyspělejších na trhu.

Vlastnosti LG Therma

 • Vysoký koeficient účinnosti (COP)
  Jelikož je energie dodávána zdarma z venkovního vzduchu dokonce i za nízkých teplot, poskytuje systém THERMA V vytápění s vysokou účinností. Díky technologii Inverter od LG dosahuje koeficient účinnosti u systému THERMA V hodnot 4,1 až 4,5.
  Příklad: spotřeba 1 kWh elektrické energie ze sítě dodává více než 4 kWh tepla.
  LG Therma COP 
 • Snížení emisí CO2
  Řešení THERMA V od LG využívá dva obnovitelné zdroje energie, vzducha slunce. Tento ekologický systém snižuje emise CO2 z vytápění spalováním fosilních paliv.
 • Nouzový provoz topení
  V zimě se bez topení neobejdeme. Systém THERMA V má k dispozici režim nouzového provozu, který umožňuje provádění oprav topení v případě případné poruchy. Režim bezpečného topení má dvě úrovně:
  Úroveň 1: Jestliže se porouchá vnitřní jednotka, přepne se venkovní jednotka do předem zvoleného nouzového režimu.
  Úroveň 2: Jestliže se porouchá venkovní jednotka, přejde do předem zvoleného nouzového režimu elektrický ohřívač vnitřní jednotky.
 • Antikorozní úprava Gold Fin™
  Výměník venkovní jednotky má antikorozní úpravu odolnou proti znečištění. Tato úprava zajišťuje dlouhou životnost a účinný provoz.

Systém klimatizace a vytápění Therma V LG uspokojí vaše očekávání tepelného komfortu. Díky využití tepelné energie venkovního vzduchu umožňují tepelná čerpadla Therma V vyhřívat vnitřek domu nebo bytu s vysokou účinností, a to dokonce i při nízkých venkovních teplotách. Vytápějte svůj dům ekologicky šetrným moderním řešením, které úsporně nahradí vyhřívací systémy na bázi plynu nebo pevných paliv.